TurkishEnglishFrench

Hakkımızda

AYNA YAPI, 2001 yılında Elifnur Şener Yerlikaya(Mimar), İsmail Yerlikaya(İnşaat Mühendisi) ve Durmuş Ali Uzman(Kamu Yönetimi) tarafından kuruldu.

Kurulduğu günden itibaren faaliyet alanında öncü projeler üreten AYNA YAPI;
  • Proje
  • İnşaat
  • Ticari Gayrimenkul
alanlarında hizmet sunmaktadır.

Ayrıca ekibimizde yer alan SPK Lisans Sahibi uzmanımızla Gayrimenkul Değerleme Uzmanlığı da gerçekleştiriyoruz.

AYNA YAPI, sektörde kısa sayılabilecek geçmişe sahip olmasına karşın sürekli yükselen ivmesiyle, sektörün parlayan yıldızı olmayı başarmıştır.  Gerçekleştirdiği projelerle iz bırakmış, sektörde “ izlenir”  ve “öncü” konuma gelmiştir.

Müşteri memnuniyetini hizmet felsefesinin merkezine konumlandıran AYNA YAPI, fonksiyonel çözüm ve maksimum verim anlayışını içeren şirket politikası ile sektöründe öncelikli tercih edilen noktaya ulaşmıştır.

Doğru bölge, doğru proje, güvenli tasarım ve estetiği teknoloji bütünleştirme, sosyal duyarlılık ve kalite anlayışı gibi güçlü özellikleriyle farkındalık oluşturan AYNA YAPI, ürettiği öncü projelerle rakiplerinden pozitif yönde ayrışmıştır.  

Farklılığını, özgünlüğünü her geçen gün daha çok hissettiren AYNA YAPI, hızlı yükselişini sürdürerek başarı ile yoluna devam etmektedir.

Yönetim anlayışı, genç ve dinamik yapısı, güçlü değerleri, sosyal sorumluluk anlayışı, etik değerlere bağlılığı, kalite felsefesi, estetik anlayışı,  çevre duyarlılığı, iş sağlığı ile iş güvenliğine verdiği önem ve  bu konularda göstermiş olduğu örnek davranışlar AYNA YAPI’nın sürdürülebilir yol haritasını çizmektedir.
AYNA YAPI,  uluslararası arenadaki şirketler içerisinde en üst sıralarda yer alma hedefine emin ve sağlam adımlarla ilerlemektedir.