TurkishEnglishFrench

Başkanın Mesajı

AYNA YAPI olarak kurulduğumuz 2001 yılından bu yana sahip olduğumuz güçlü değerlerimiz ve felsefemiz ile sektörde farkındalığımızı ortaya koyduk. Çünkü biz  belirlediğimiz vizyonumuzla sağlam adımlarla geleceğe  ilerledik.
“Eylem olmadan vizyonun bir rüya”, “vizyon olmadan eylemin vakit geçirme” olduğuna, “ eyleme sahip bir vizyon” ile  hedeflerimize ulaşabileceğimize, “dünyayı” değiştirebileceğimize inandık.

Kısa sürede, “öncü, lider, saygın, kalite ve güven” algılarıyla bütünleşen bir şirket itibarına ulaştık.

Bizim sırrımız felsefemiz…

Hizmet sunduğumuz alanlarda,  müşteri memnuniyeti odaklı, kaliteli, doğru ve zamanında ürettiğimiz işlerle rakiplerimizden öne çıkarak, iz bırakan ve insanımıza, ülkemize katma değer üreten işlere imza atmayı başardık.  Sürdürülebilir büyüme anlayışı, dinamik yapımız ve akılcı çözümlerimizle zihinlerde markalaşmayı başardık. Kuruluşunda belirlediğimiz felsefemizi, ürettiğimiz projelerle  “AYNA YAPI” markasına dönüştürdük.

Biz, Türkiye için, insanımız için en doğru, en fonksiyonel çözümlerle maksimum verimlere ulaşarak,  doğru ve güzel olanı inşa ediyoruz.

Kalite bizim yaşam tarzımız…

AYNA YAPI; olarak kaliteyi yaşam tarzı benimsedik. Çünkü, kalitenin ahlaki bir felsefenin ürünü olduğunu düşünüyoruz. Kalitenin sonsuz bir yolculuk olduğuna, en iyi çözümlerle bu yolculukta başarılı olunabileceğine inanıyoruz. Temel değerlerimizden ödün vermeden sektörümüzle ilgili yenilikleri, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek insanımıza yaraşır çözümler üretiyoruz. AYNA YAPI kalitesi ile taahhütlerimizi kusursuz ve zamanında yerine getiriyor, iş ortaklarımız ve müşterilerimize her zaman güven ortamı sağlıyoruz.
Kalite, güven, saygı ve itibar dörtlüsünün oluşturduğu anlayışın gücümüze güç kattığının bilincindeyiz. Felsefemizle güçlendirdiğimiz bu anlayışımızı ürettiğimiz tüm projelerde fark oluşturarak, güçlü sektörel birikimlere dönüştürüyoruz.

İnsan, sosyal sorumluluk ve çevre duyarlılığımızla geleceği inşa ediyoruz.

İnsanı odağa alan anlayış,  AYNA YAPI’nın en büyük gücünü oluşturmaktadır. Tüm çalışmalarımızda,  çevreye duyarlığımızı,  iş sağlığı ve güvenliğini vazgeçilmezlerimiz olarak kabul ediyoruz.
İş gücümüzün sağlık ve güvenliğinin korunması ve iyileştirilmesi için uygun ortam sağlanması ve bu süreçlerin ayrılmaz bir parça olarak kurumsal kültüre işlemesi için sürekli çalışmalar yapıyoruz.

Çevresel değerlere duyduğumuz sorumluluk, dünyamızı atalarımızdan miras değil çocuklarımızdan ödünç aldığımız bilinci ile güçlenmekte, ürettiğimiz projelere yansımaktadır.
Hizmet verdiğimiz tüm alanlarda sosyal sorumluluk algımızla doğaya, insana "değer oluşturma" , “katma değer üretme” misyonuyla hareket ediyoruz.  Bu anlayışla geleceği inşa ediyoruz.

Uzun vadeli bakış açımız bizi daha da  güçlendiriyor…
“Dünyada görmek istediğiniz değişiklik ne ise, o olun.” der Gandhi…
Biz uzun vadeli bakış açımızla geleceğe sağlam adımlarla yürüyor, “AYNA YAPI” markasının itibarlı, saygın, güvenli yapısını güçlendiriyoruz.

AYNA YAPI, daha uzun yıllar kurumsal yapısından aldığı güç ve heyecanla, kalite ve güvene dayalı iş anlayışı ile güzeli, iyiyi, doğruyu üretmeye, katma değer oluşturan projeler inşa etmeye devam edecektir.

Saygılarımızla…
İsmail Yerlikaya
Yönetim Kurulu Başkanı